spacer
spacer
spacer

Kontakt

office@floorball.org.rs
webmaster@floorball.org.rs 

Sezona 2014/2015

Vesti
Raspored 2014/15

Forum

 
Prvenstvo Srbije - 2013/2014
Najava utakmica i rezultati

 

Prvo kolo prvenstva Srbije za sezonu 2014/2015

 

Padinska Skela nedelja 05.10 od 12h


Utakmica broj I : Partizan - Beograd


                                                                                                Posco Arena nedelja 05.10 od 16h

                                                                                         Utakmica broj II : Crvena Zvezda - Šumadija


                                                                                                     Ekipa Pirata 07 je slobodna



 




 

 

 

 


 Rezultati prvog kola za sezonu 2014/2015



 

 





 

 

spacer
Tabela 2014/2015
Tabela

. kolo

 

Ut

Pob

P+

P-

Por

Gol razlika

Bod

1

Pirati 07

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Crvena zvezda

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Partizan

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Beograd

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Šumadija

0

0

0

0

0

0

0

0

Ut – Odigranih utakmica, Pob – Pobeda, P+ pobeda posle izvođenja penala,
P- - poraz posle izvođenja penala, Por – poraz

spacer

SAOPÅ TEN SPISAK REPREZENTATIVACA ZA BRATISLAVU Print E-mail
Written by Administrator   
Thursday, 03 April 2008 22:46

Image
Beli orao - zaštitni znak reprezentacije na kacigi našeg golmana

Florbol Savez Srbije saopštio je danas konačan spisak reprezentativaca koji će braniti boje Srbije na Svetskom prvenstvu Divizije C od 21. do 27. aprila u Bratislavi. Na spisku se  nalaze:

1. David Antić (GK) VV84 SK/Švedska
2. Najdan Vučković
(GK) FBK Beograd/Srbija
3. Radomir Milutinović
(GK) FBK Partizan/Srbija

4. Boban Stojanović
(D) IBF Karo/Švedska
5. Robert Latković
(D) Olofströms IBK/Švedska
6. Periša Purić
(D) FBK Partizan/Srbija
7. Marko Crnoglavac
(D) FBK Beograd/Srbija
8. Alen Boroš
(D) FBK Beograd/Srbija

9. Alexander Silvert Mitrović
(FW) Olofströms IBK/Švedska
10. Dejan Gnjatović
(FW) FBK Partizan/Srbija
11. Marko Jovanović
(FW) FBC Pirates/Srbija
12. Miša Kapetanović
(FW) FBK Beograd/Srbija
13. Toni Valle
(FW) KFUM Malmö/Švedska
14. Marko Branković
(FW) Norrköping IBK/Švedska
15. Marko Petrović
(FW) FBK Beograd/Srbija
16. Nikola Novaković
(FW) FBC Pirates/Srbija
17. Dušan Duraković
(FW) FBC Pirates/Srbija
18. Branislav Nušić
(FW) FBK Beograd/Srbija
19. Predrag Veljović
(FW) FBK Partizan/Srbija

Selektor: Dragan Аntić
Pomoćni trener : Damir Bakonić

U najužem krugu kandidata za reprezentaciju nalazili su se i Nebojša Banović (Partizan), Nedo Filipović (Partizan), Bojan Stanojević (Pirati), Dušan Ivanković (Pirati), Miodrag Popović (Pirati) i Filip Petrović (Pirati) ali zbog obaveza nisu bili u mogućnosti da se odazovu pozivu.

Reprezentacija na put kreće u subotu 19. aprila vozom na liniji Beograd – Budimpešta – Bratislava. Već u nedelju ih očekuje prvi trening i upoznavanje sa dvoranom u kojoj će se šampionat održati a u ponedeljak 21. aprila sa početkom u 20.15h otvoriće Svetsko prvenstvo susretom sa domaćom selekcijom Slovačke.

 
 

Termini

UTAKMICE
Nedeljom 16:00-19:00h

spacer
pw_rightredhatApachePerlMySqlphpCPanleFantasticoJoomlapw_left
spacer
© 2017 Florbol Savez Srbije
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Alesse